вторник, 13 декабря 2011 г.

Якою я уявляю собі творчу людину.


Дуже часто приходиться чути від дорослих слова як творчість, творча людина, творча особистість.
А що таке творчість? Якою повинна бути творча людина?
Якщо подивитися у словник, то можна прочитати, що творчість – це народження чудесної новини, поява нових цінностей, які прикрашають світ. Так, мабуть,  і думає більшість людей. Тоді виходить, що творчими людьми можна називати лише талановитих, обдарованих. На мою думку, це не так. Бездарних людей не буває. Треба тільки намагатись працювати якнайкраще. Прагнути до чогось нового. А для цього насамперед  вчасно знайти себе, займатися улюбленою  працею і вносити в цю працю щось своє. Тоді така праця буде приносити задоволення і радість собі, а оточуючим – користь. Ось таку людину, я гадаю, можна називати творчою.
У майбутньому моєму житті я буду намагатися стати творчою людиною. Тому гадаю, що саме зараз вже треба задумуватися перед вибором професії. Раджу всім молодим людям стати по-справжньому творчими людьми. Можливостей безліч. Тільки творчість робить наше життя прекрасним і неповторним.

суббота, 10 декабря 2011 г.

Цінність людського життя



Сьогодні на уроці вивчали «легенду про вічне життя» І. Франка. Це філософський твір, то і дискусія на уроці була цікавою У мене склалося своя думка про цінність людського життя. Чим є людське життя? Для кожного по-різному. Я хотів би,щоб поруч зі мною завжди були близькі люди, ті, кого я люблю. Життя – це вічна боротьба . Завжди треба досягати своєї мети, наполегливо працювати, вірити й надіятися на краще. Я гадаю, що людина має жити стільки, скільки вона зможе, але ніколи незабуваючи про те, що треба на землі творити добро

четверг, 8 декабря 2011 г.

Іван Франко – справжній титан праці


Серед найпрогресивніших світочів людства дореволюційного часу одне почесних місць посідає І. Франко – письменник, учений, громадський діяч, життя і творчість якого були тісно пов’язані з робітничим визвольним рухом. Франко – збагатив поезію, прозу і драматургію новими жанрами, новими ідеями, художніми засобами і проблемами. Велику цінність становить його перекладацька робота, наукова і видавнича діяльність. На рівень світового значення  Франко вивів українську фольклористику, етнографію, критику, філософію, теорію літератури. Усе це дає підстави велику і різнобічну спадщину українського генія назвати національною академією. На його творчості вчилося багато письменників, учених, діячів культура і мистецтво. Не втрачає свого значення і благотворного вимову творча спадщина І. Франка і в наші дні.
Отже, І. Франко – справжній титан праці.